Basketbol Okulu

ASYA KARTALLARI SPOR KULÜBÜ KARTAL BASKETBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak Kartal Basketbol Okulu çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Unutmayalım ki sağlıklı nesiller yetiştirmemiz konusunda bize yardımcı olacak en önemli şey spordur. 

Çocuk yaştan başlayarak bireylerin mental anlamda kendilerini geliştirebilmeleri için bir spor dalıyla ilgilenmek oldukça faydalı olacaktır.

Asya Kartalları Spor Kulübü, “Basketbol Okulu” İstanbul Yakacık‘ta faaliyet gösteren, uzman antrenörlerle geleceğin sporcularını yetiştiren bir spor okuludur.

Basketbol küçük yaştan itibaren çocukların disiplin içerisin takım kültürü ile yetişmesini sağlar. Bu sayede çocuklar sosyal hayata daha çok adapte olarak, iletişim kurmada zorluk çekmezler.

Basketbolun fiziksel açıdan da faydaları oldukça fazladır. Beden dayanıklılığının ve kas gelişiminin artmasına katkıda bulunması basketbolun en önemli faydalarındandır.

Bu kapsamda İstanbul Yakacık basketbol kursları arasında yer alan Asya Kartalları basketbol okulu, bireylerin spor kabiliyetlerinin artmasını sağlar. 

Kartal basketbol okulu çalışmalarımızla birlikte çocuklarımızı ülke sporuna büyük katkıları olacak bireylere dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Sizde bu aile katılmak isterseniz uzman antrenörlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

BASKETBOL OKULU FELSEFEMİZ


UZMAN KADRO

Her biri alanında gerekli tüm eğitimleri ve sertifikaları almış uzman antrenör kadromuz ile antrenmanlarımızı sağlıklı koşullar altında gerçekleştiriyoruz.


DOĞRU EĞİTİM

Alanında uzman, tecrübeli ve donanımlı antrenör kadromuzla sporcularımıza branşlarında en doğru eğitimi vermeye her zaman özen gösteriyoruz.


SPOR KÜLTÜRÜ

İstanbul Kartal ilçesinde başladığımız yolculuğumuzda, Anadolu Yakası’nda daha fazla aileye ulaşıp, spor kültürünü aktarmak istiyoruz.

HEMEN FORMU DOLDURUN!

Kartal basketbol okulu fiyatları ve basketbol kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

DİĞER BRANŞLAR

Asya Kartalları Spor Kulübü’nün Spor Okulu çalışmaları basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında devam etmektedir.

VOLEYBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak voleybol branşında uzman antrenörlerimizle küçük yaştan itibaren çocuklarımıza eğlenerek öğrenebileceği bir ortam oluşturuyoruz.

CİMNASTİK KURSU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak uzman eğitmen kadromuzla gerçekleştirdiğimiz cimnastik kursu ile  3 – 12 yaş arasında çocuklarımızın fiziksel gelişiminin tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

KARTAL BASKETBOL OKULU
YAKACIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Asya Kartalları Spor Kulübü 2015 yılında Kartal Yakacık’ta kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği başarılı spor okulu ve altyapı çalışmaları ile büyük dikkat çekmiştir.

Basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında uzman antrenör kadrosuyla birlikte sporcularının gelişimine özen göstererek çalışmalarına devam etmektedir.

Basketbol okulu için başlama yaşı 6-7 yaş aralığı olarak belirtilmektedir. Fakat bazı durumlarda 13-14 yaşlarında başlayan çocukların da başarılı olabildikleri görülmektedir.

Kartal – Yakacık basketbol okulu çalışmalarımıza 6-17 yaş aralığındaki kız ve erkek çocukları katılabilirler. Basketbol yüksek efor gerektiren bir spor olduğu için çocuklarımızın oynamalarına engel sağlık problemleri olmaması gerekmektedir.

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz Kartal – Yakacık basketbol okulu fiyatları, toplam antrenman süresi, kurs programı gibi özelliklere bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

Asya Kartalları Spor Kulübü, İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal voleybol okulu, Kartal cimnastik kursu ve kartal basketbol okulu çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bize 0 506 023 97 03 numaralı telefondan ve info@asyakartallari.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Asya Kartalları Spor Kulübü bünyesinde yetiştirdiği sporcularla hem Türkiye Basketbol Federasyonu Ligleri’nde hem de özel liglerde mücadele etmektedir.

Sporcularımızın yaş gruplarına uygun seviyelerde lisanslı olarak basketbol oynamalarını sağlamaktayız.