Cimnastik Kursu

ASYA KARTALLARI SPOR KULÜBÜ
KARTAL CİMNASTİK KURSU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak uzman eğitmen kadromuzla gerçekleştirdiğimiz Kartal cimnastik kursu ile 3 – 12 yaş arasında çocuklarımızın fiziksel gelişiminin tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

Cimnastik tüm spor dallarına direkt olarak etki eden temel sporlardan biridir. İstanbul Yakacık cimnastik kursu olarak erken yaştan itibaren çocuklarımızın;

  • kas sisteminin güçlenmesi,
  • vücut esnekliğinin artması,
  • duruş bozukluklarının düzeltilmesi,
  • kemik yapısının güçlenmesine katkıda bulunuyor,
  • sosyal gelişiminin desteklenmesini sağlıyoruz.

Cimnastik özellikle küçük yaştaki çocukların fiziksel  ve sosyal açıdan gelişmesi konusunda önemli rol oynar. 2015 yılından beri büyük başarılara imza atmış Asya Kartalları Spor Kulübü gerçekleştirdiği Spor Okulu çalışmalarıyla öğrencilerinin fiziksel ve sosyal açıdan gelişimini tamamlamasına yardımcı olmaktadır.

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak Kartal cimnastik kursu ile çocuklarınız için güvenli bir ortamda en iyi cimnastik eğitimini vermeyi amaçlıyoruz. Siz de bu aileye katılmak isterseniz uzman antrenörlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

KARTAL CİMNASTİK KURSU FELSEFEMİZ


UZMAN KADRO

Her biri alanında gerekli tüm eğitimleri ve sertifikaları almış uzman antrenör kadromuz ile antrenmanlarımızı sağlıklı koşullar altında gerçekleştiriyoruz.


DOĞRU EĞİTİM

Alanında uzman, tecrübeli ve donanımlı antrenör kadromuzla sporcularımıza branşlarında en doğru eğitimi vermeye her zaman özen gösteriyoruz.


SPOR KÜLTÜRÜ

İstanbul Kartal ilçesinde başladığımız yolculuğumuzda, Anadolu Yakası’nda daha fazla aileye ulaşıp, spor kültürünü aktarmak istiyoruz.

HEMEN FORMU DOLDURUN!

Kartal cimnastik kursu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

DİĞER BRANŞLAR

Asya Kartalları Spor Kulübü’nün Spor Okulu çalışmaları basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında devam etmektedir.

BASKETBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak İstanbul Yakacık‘ta uzman antrenörlerle gerçekleştirdiğimiz “Basketbol Okulu” çalışmalarıyla geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz.

VOLEYBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak voleybol branşında uzman antrenörlerimizle küçük yaştan itibaren çocuklarımıza eğlenerek öğrenebileceği bir ortam oluşturuyoruz.

KARTAL CİMNASTİK KURSU
Yakacık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Asya Kartalları Spor Kulübü 2015 yılında Kartal Yakacık’ta kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği başarılı spor okulu ve altyapı çalışmaları ile büyük dikkat çekmiştir.

Basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında uzman antrenör kadrosuyla birlikte sporcularının gelişimine özen göstererek çalışmalarına devam etmektedir.

Türk Dil Kurumu tarafından “Jimnastik” olarak ifade edilse de, bu sporun ülkemizdeki federasyonu Türkiye Cimnastik Federasyonu olarak kurulmuştur.

Bu nedenle iki kullanım da doğru olarak kabul edilmektedir. Kartal Jimnastik kursu ya da Kartal cimnastik kursu aramalarında karşınıza Asya Kartalları Spor Kulübü olarak en doğru tercih olarak çıkacağımızdan şüpheniz olmasın.

Cimnastik kursu için başlama yaşı ilk başlarda 6 olarak gösterilirken yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde 3-4 yaş aralığının başlangıç için ideal olduğu ortaya çıkmıştır.

Genellikle erken yaşlarda başlayan gerekli eğitim süreçlerinin ardından cimnastik sporunun çocukların vücutlarının şekillenmesinde pozitif bir etkisi vardır.

Cimnastik sporu doğası gereği fiziksel bir takım zorluklar içermektedir. Bu nedenle cimnastik kursu ile bu spora katılmak isteyenlerin vücut tiplerinin bu spora elverişli olması gerekmektedir.

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz Kartal cimnastik kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı gibi özelliklere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

Asya Kartalları Spor Kulübü, İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal voleybol okulu, Kartal cimnastik okulu ve kartal basketbol okulu çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bize 0 506 023 97 03 numaralı telefondan ve info@asyakartallari.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.