Spor Okulu

ASYA KARTALLARI SPOR KULÜBÜ KARTAL SPOR OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak İstanbul Kartal’ın Yakacık semtinde basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında Kartal spor okulu çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Spor okulu çalışmaları küçük yaştaki çocukların gelişimi ve ilerleyen yıllarda rekabetçi seviyeye geçişi için oldukça önemlidir. Bu kapsamda İstanbul Yakacık spor okulları arasında yer alan Asya Kartalları Spor Okulu, bireylerin spor kabiliyetlerinin artması içinde çalışmalar yapmaktadır.

Aynı zamanda çocuklar spor okulu faaliyetleri sayesinde fiziksel ve sosyal anlamda gelişme gösterirler. Yeni bilgiler, beceriler öğrenmek ve denemek çocukların gelişiminde büyük yer tutmaktadır.

Asya Kartalları Spor Kulübü, uzman antrenör kadrosuyla İstanbul’un Yakacık semtinde spor okulu çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Siz de ailemizin bir parçası olmak isterseniz uzman antrenörlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

FELSEFEMİZ


UZMAN KADRO

Her biri alanında gerekli tüm eğitimleri ve sertifikaları almış uzman antrenör kadromuz ile antrenmanlarımızı sağlıklı koşullar altında gerçekleştiriyoruz.


DOĞRU EĞİTİM

Alanında uzman, tecrübeli ve donanımlı antrenör kadromuzla sporcularımıza branşlarında en doğru eğitimi vermeye her zaman özen gösteriyoruz.


SPOR KÜLTÜRÜ

İstanbul Kartal ilçesinde başladığımız yolculuğumuzda, Anadolu Yakası’nda daha fazla aileye ulaşıp, spor kültürünü aktarmak istiyoruz.

HEMEN FORMU DOLDURUN!

Kartal Spor Okulu fiyatları ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

BRANŞLAR

Asya Kartalları Spor Kulübü’nün Spor Okulu çalışmaları basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında devam etmektedir.

BASKETBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak İstanbul Yakacık‘ta uzman antrenörlerle gerçekleştirdiğimiz “Basketbol Okulu” çalışmalarıyla geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz.

VOLEYBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak voleybol branşında uzman antrenörlerimizle küçük yaştan itibaren çocuklarımıza eğlenerek öğrenebileceği bir ortam oluşturuyoruz.

CİMNASTİK KURSU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak uzman eğitmen kadromuzla gerçekleştirdiğimiz cimnastik kursu ile  3 – 12 yaş arasında çocuklarımızın fiziksel gelişiminin tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

KARTAL SPOR OKULU
YAKACIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ