Voleybol Okulu

ASYA KARTALLARI SPOR KULÜBÜ
KARTAL VOLEYBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü, Spor Okulları olarak voleybol branşında Kartal voleybol okulu çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Uzman antrenörlerimizle küçük yaştan itibaren çocuklarımıza eğlenerek öğrenebileceği bir ortam oluşturuyoruz.

Voleybol bir takım sporudur. Voleybol oynayan kişilerin küçük yaştan itibaren sorumluluk bilinci gelişir. Görev ve sonuç odaklı çalışma, iletişim becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur. 

İstanbul Yakacık Voleybol Kursları arasında en başarılı spor okullarından biri olan Asya Kartalları Spor Okulu sporcu kültürünü çocuklarınıza aşılar. Voleybol, omurga sisteminin güçlenmesini, vücut duruş bozukluklarının önlenmesini sağlayan bir spor dalıdır.

Voleybol okulu çalışmalarımızda uzman antrenörlerimizle topluma fayda sağlayacak sporcular yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. Aynı zamanda sporcularımızı Türkiye Voleybol Federasyonu liglerinde oynayacak seviyeye getirerek kendilerine uygun yaş gruplarında rekabet etmelerini sağlıyoruz. 

Asya Kartalları Spor Kulübü, İstanbul Yakacık’ta gerçekleştirdiği voleybol okulu çalışmalarıyla profesyonel antrenörler eşliğinde, öğrencilerinin sosyal hayatlarına katkı sağlayan, çocukların psikolojik ve mental gelişimini desteklemektedir. Siz de bu aile katılmak isterseniz uzman antrenörlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

FELSEFEMİZ


UZMAN KADRO

Her biri alanında gerekli tüm eğitimleri ve sertifikaları almış uzman antrenör kadromuz ile antrenmanlarımızı sağlıklı koşullar altında gerçekleştiriyoruz.


DOĞRU EĞİTİM

Alanında uzman, tecrübeli ve donanımlı antrenör kadromuzla sporcularımıza branşlarında en doğru eğitimi vermeye her zaman özen gösteriyoruz.


SPOR KÜLTÜRÜ

İstanbul Kartal ilçesinde başladığımız yolculuğumuzda, Anadolu Yakası’nda daha fazla aileye ulaşıp, spor kültürünü aktarmak istiyoruz.

HEMEN FORMU DOLDURUN!

Kartal voleybol okulu kurslarımız ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

DİĞER BRANŞLAR

Asya Kartalları Spor Kulübü’nün Spor Okulu çalışmaları basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında devam etmektedir.

BASKETBOL OKULU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak İstanbul Yakacık‘ta uzman antrenörlerle gerçekleştirdiğimiz “Basketbol Okulu” çalışmalarıyla geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz.

CİMNASTİK KURSU

Asya Kartalları Spor Kulübü olarak uzman eğitmen kadromuzla gerçekleştirdiğimiz cimnastik kursu ile  3 – 12 yaş arasında çocuklarımızın fiziksel gelişiminin tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

KARTAL VOLEYBOL OKULU
Yakacık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi